Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Stavebný pozemok Miloslavov - Anna Majer

Ulica: Anna majer
Obec: Miloslavov
Okres: Senec
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
259 960 €

Popis nehnuteľnosti

Leaders&Partners pobočka Senec Vám ponúka na predaj stavebný pozemok nachadzajúci sa v novo vybudovanej časti Miloslavov – Anna Majer.

Podľa ÚPI je pozemok určený pre výstavbu RD., max. zastavanosť je 25%, možnosť výstavby max. 2. Podlažnej budovy. Pozemok má tvar obdĺžnika, cca. 20 x 35m. 

Na pozemku sú IS. Voda, Kanalizácia, Elektrika ktorá je už skolaudovaná. Prístupová obecná cesta je momentálne v procese výstavby. Aktuálne je možnosť podávať žiadosť na stavebné povolenie. Pozemok má ideálnu orientáciu na svetové strany. Na okolitých pozemkoch je developerom už naplánovaná výstavba RD. typu bungalov, najbližšie viacpodlažné bytové domy sa od pozemku nachádzajú cca. 300m, čím je predpoklad na max. súkromie.  

Cena: 259960€

Cena je vrátane provízie RK, kompletného právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastnického práva pri kúpe nehnutelností.

V prípade záujimu o obhliadku volajte.

Denisa Lojanová   0940 929 479

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
711 m2

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné NEHNUTEĽNOSTI