Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Realitná kancelária Domy Košice, s. r. o. bola založená v roku 2021. Jej hlavným cieľom, okrem výstavby rodinných domov, je zameriavať sa na predaj, kúpu a prenájom domov, vidieckych sídiel, chát, dreveníc, pozemkov určených na výstavbu rodinných domov. Svojim klientom ponúka profesionálne, kvalitné a odborné poradenstvo a služby. Predávajúci majú jedinečnú možnosť inzerovať svoje nehnuteľnosti okrem našej webovej stránky aj na platených realitných portáloch. Záleží nám na spokojnosti našich klientov, preto ponúkame komplexné realitné služby a celú radu doplnkových služieb. Dbáme na bezpečnosť, garancie a právne istoty, ktoré sú nevyhnutné na úspešný priebeh a ukončenie realitného obchodu. 

Spolupracujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá zabezpečuje to, aby bolo všetko v súlade so zákonom, dohliada na naše realitné obchody, počas ktorých prebieha systém vzájomnej kontroly. Je jedným z garantov právnych istôt. Snažíme sa na sebe neustále pracovať a zlepšovať sa, pretože spokojný klient je pre nás najvzácnejšou odmenou, ktorú môžeme za našu prácu získať. 

Na čo sa pýtať pri kúpe bytu:  vlastnictvo pozemkov 
  elektrika
  voda
  naklady
  okna