Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Profesionálni makléri

Naši makléri sú certifikovaní a neustále školení, čím si zvyšujú svoju kvalifikáciu a profesionalitu ako realitných poradcov. Pristupujú ku svojej práci profesionálne, dôraz kladú na kvalitu a individuálny prístup ku každému klientovi. Od prvého kontaktu si s každým klientom budujú vzťah na základe dôvery.

Vďaka tomu dokážu rozpoznať klientove požiadavky, potreby, preferencie a vnútornú motiváciu. Na základe vzťahu s klientom vedia kvalifikovane poradiť, zvoliť vhodný spôsob realizácie obchodu a svojmu klientovi poskytovať potrebné odborné informácie. K svojej práci pristupujú zodpovedne, s chuťou, odhodlaním a ľudským prístupom. Každý náš maklér je pre svojho klienta odborníkom v oblasti nehnuteľností, poradcom, obchodným partnerom, psychológom, niekedy aj priateľom na celý život. Každý maklér pristúpil k etickému kódexu spoločnosti, v ktorom sú zahrnuté hlavné princípy a hodnoty našej spoločnosti.

Naši makléri tak vykonávajú zodpovednú, nádhernú a náročnú prácu, ktorá je pre nich životným poslaním.


 

Makléri