Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

NA PREDAJ pozemok Detva - časť Piešť I.

Interné ID: 00062023
Ulica: Piešť I
Mestská časť: Piešť I
Obec: Detva
Okres: Detva
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
42 240 €
dohoda

Popis nehnuteľnosti

Leaders & Partners reality s.r.o. so súhlasom majiteľa ponúkame na predaj pozemok v Detve, časť Piešť I, druh pozemku TTP, evidovaný ako parcela registra "C", pozemok umiestnený v extraviláne obce Detva. Pozemok má obdĺžnikovitý tvar a je vo výmere 1006 m2. Pozemok je mierne pod úrovňou cestnej komunikácie, prevažne rovinatý.

K pozemku je vyhotovený geometrický plán. Ďalej k parcele bude zabezpečená aj územnoplánovacia informácia, napr. zákonné regulatívy zo strany štátu - obce, ktoré upravujú povahu a charakter výstavby v danej lokalite, prípadne aj trasovanie IS. Vybavenosť pozemku, teda prípojok inžinierských sietí, ako zemný plyn, voda, elektrická energia, nie sú k dispozícii priamo na pozemku, ale budúci klient ich má v tesnej blízkosti pozemku, čo predstavuje, minimálnu finančnú záťaž na budúceho kupujúceho na realizáciu ich zabezpečenia.

Životné prostredie, presnejšie okolie, na ktorom sa pozemok nachádza, poskytuje pomerne kľudné a bezprašné prostredie. Prístup a príjazd ku parcele sú zabezpečené z verejnej cestnej komunikácie.

Výhody pozemku: možnosť umiestnenia stavby domu, slnečný, pekné výhľady, tiché prostredie a pokojné prostredie s dobrými medziľudskými vzťahmi v okolí. 

V tesnej blízkosti pozemku sa nachádza autobusová zastávka. Od pozemku k železničnej zastávke /autobusu/ a železničnej stanice Detva je to približne 1 km. 

V prípade seriózneho záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m. č. 0902 577 617 alebo emailom: lubos.lorinc@lpreality.sk

 https://inthecity.sk/registracia?kod=ITC2474

TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI!

V prípade potreby pre záujemcu vieme zabezpečiť bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia úvery, najvýhodnejšie financovanie tejto nehnuteľnosti !!!

V prípade potreby pre záujemcu vieme zabezpečiť bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia neživotné poistenie, najvýhodnejšie poistenie tejto nehnuteľnosti !!!

!!GARANCIA!!
________________________________________________________________________________________________________________
1. prvotriedny a profesionálny prístup pri predaji alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti
2. online právny servis a právne poradenstvo (vypracovanie zmluvnej dokumentácie interným advokátom do 24 hod)
3. garancia úspešného zápisu do katastra nehnuteľností
4. zabezpečenie znaleckého posudku
5. Interný hypotekárny špecialista k dispozícii 24/7 online (spolupracujeme s každou bankou)
6. hradíme kolky spojené s prevodom nehnuteľností štandardný vklad -->zrýchlený vklad máte u nás za polovicu!
______________________________________________________________________________________________________

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1006 m2
Plocha pozemku:
1006 m2
Zastavaná plocha:
1006 m2
El. napätie:
230/400V
Inžinierske siete:
blízko
Plyn:
áno

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné NEHNUTEĽNOSTI